TRIXOWELL sağlık ve kişisel bakım sektöründe, kaliteli, yenilikçi, kullanıcının ihtiyaçlarını tespit ederek doğru ürünleri kullanıcıları ile buluşturan ve değer yaratan genç bir markadır.

Trixowell markalı ürünler Türkiye'nin saygın üniversitelerinden Yeditepe Üniversitesi, İsviçre’de bulunan dünyaca ünlü Mibelle BioChemistry laboratuvarı ve konusunda uzman doktorların işbirliği ile yürütülen AR-GE çalışmaları sonucunda özel olarak fomüle edilmiştir.

Trixowell içeriğinde bulunan klinik çalışmaları yapılmış, etkinliği ve güvenliği onaylanmış, tamamen bitksel aktifler ile saç dökülmesini önlemeye ve saç büyümesini ve güçlenmesini desteklemeye yönelik yüksek kalitede ürünlerdir.

Vizyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem vererek, bulunduğu sektörde en çok tercih edilen şirket olmak ve konumu korumaktır.
İşimizi dokunduğumuz insanlara, organizasyonlara ve çevreye karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek, sorumluluk anlayışımızın kalbinde yer almaktadır.