Sizden Gelen Başarı Hikayeleri

Trixowell markalı ürünler ile tanışmam hamilelik süresince kendime ve bebeğime zararsız içerikli ürünler ararken oldu. Arkadaş tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. 2015 yılından beridir ara vermeden kullanıyorum. Eskiden meydana gelen saç dökülmelerim de azalma olmasının yanında, saçlarım daha parlak doğal ve canlı olmaya başladı. Kendi memnuniyetimden sonra Trixowell Şampuan’ı şuanda kızım içinde güvenli bir şekilde kullanmaktayım. Ürünü herkese iç rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İyi ki hayatımıza Trixowell katıldı ve düşünmeden rahatlıkla kullanıyoruz.

Münevver Serdaroğulları

Trixowell serum ve şampuanını, saç ekimi yaptırdıktan sonra "ekilen saçımı nasıl besleyeceğimi ve henüz dökülmemiş saçlarımı nasıl koruyup güçlendireceğimi" araştırırken keşfettim. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve zamanla en etkili sonucu nasıl alabileceğimi de buldum. İmkan olursa günde iki kez uyguluyorum, olmasa da en az bir kez akşamları Trixowell şampuan ile saçlarımı yıkadıktan sonra nemini havlu ile aldıktan sonra, Trixowell Serum sıkarak yaklaşık 3 dakika masajla saç derisine nüfuz ettirip havlu ile sarıyorum ve 15 dakika kadar bekliyorum. Saç serumunu bu şekilde uygularsanız 2-3 hafta içerisinde saçlarınızın nasıl hacimlendiğine ve çoğaldığına şaşıracaksınız.

Levent Ölçer

Merhaba Trixowell şampuan kullanmaya başlamadan önce saçlarım ciddi dökülüyordu. Kullanım sonrasında saç dokulmem durdu ve saç tellerim kalınlaştı.Trixowell öncesinde bir çok piyasada ismi bilinen pahalı şampuanları denedim ama pek fayda göremedim.Trixowell su ana kadar kullandığım en etkili şampuandı.Yaklasik birbucuk yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fatih Ağan

Saçlarım 20’li yaşlarımın başında tepe bölgemden incelmeye ve dökülmeye başlamıştı. İnternette araştırırken Trixowell markalı ürünleri gördüm. Bu ürünü detaylı araştırdım ve dolu dolu bir ürün olduğunu okudum. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. İncelen saçlarım kalınlaşmaya başladı. Saçlarımdaki dökülme durdu ve tepe bölgemdeki açıklık tamamen kapandı. Erken yaşta saçlarınızda incelme ve dökülme varsa kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Berkcan Akın

Saçlarıma herhangi bir saç ekim operasyonu yaptırmadım, saçımda seyrelme ve incelme problemi yaşadım. Dr. İlhan Serdaroğlu'nun önerisiyle 5 ay önce Trixowell Şampuan ve Serum kullanmaya başladım. Saçlarımda ciddi derecede dolgunluk oldu. Başka şampuan kullanmama hiç gerek kalmadı. Genetik tipli saç dökülmesi olan herkese kesinlikle trixowell setini kullanmalarını öneriyorum. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Yunus Emre Şanverdi